Доставка

Інформація про доставку


Наш інтернет-магазин здійснює продаж і доставку товару на умовах передзамовлення. Товар знаходиться на складі в Америці.

Терміни доставки на наш склад становлять близько 1,5 місяця з моменту оплати замовлення. Як тільки товар буде на нашому складі, ми обов'язково зв'яжемося з Вами для уточнення даних по відправці Вам замовлення.
Доставка по Україні здійснюється транспортнимі компаніями: Нова пошта та Укрпошта. Терміни доставки Новою поштою становлять від одного до трьох робочих днів. Терміни доставки Укрпоштою складають від трьох до десяти робочих днів (в залежності від місця Вашого проживання).

Відправки по Україні Новою поштою здійснюються з понеділка по п'ятницю (субота, неділя: вихідний). Відправки по Україні Укрпоштою здійснюються з вівторка по суботу (неділя, понеділок: вихідний).

Ви можете доповнити своє замовлення товарами, які є в наявності на нашому складі. Для цього, після нашою інформацією, що Ваш товар за попереднім замовленням отримано, Вам потрібно буде оформити замовлення на сайті scrapbooking.com.ua.  Ми з'єднаємо Ваші замовлення і відправимо їх разом.

Вартість доставки Укрпоштою починається орієнтовно від 25 грн. Вартість доставки Нової пошти починається від 40грн.

Вартість доставки по Україні оплачується покупцем при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії.