Оплата

Інформація про оплату

Наш інтернет-магазин здійснює продаж і доставку товару на умовах передзамовлення. Товар знаходиться на складі в Америці.

Підготовка до відправлення товару здійснюється після повної оплати замовлення.

Оплата на розрахунковий рахунок:

Після отримання замовлення, ми висилаємо Вам на електронну адресу рахунок з переліком зарезервованого товару і реквізитами для оплати. Оплата здійснюється на р/рахунок Приватбанку. Після оплати ми просимо Вас повідомити номер замовлення і суму оплати. Так як не всі платежі можна ідентифікувати, то без Вашого підтвердження, замовлення не змінується на статус "оплачений" і може бути знятий з резерву. Товар на Ваше замовлення резервується на строк до 2-х повних робочих днів. Якщо протягом 2-х наступних робочих днів від Вас не надходить жодної інформації про оплату, товар знімається з резерву і замовлення скасовується. Після цього ми не можемо Вам гарантувати повне наявність товару.

Оплата онлайн через сервіс LIQPAY:

Після оформлення замовлення, Ви можете оплатити товар онлайн через систему LIQPAY. Система LIQPAY дозволяє приймати оплату з карт Mastercard/Visa, за допомогою інтернет банкінгу Приват24. Після оплати Ваш статус замовлення змінюється на статус "оплачений" і починається підготовка до отправки.