Умови угоди

ДОГОВІР ОФЕРТИ

Інтернет-магазин www.makki.com.ua, далі іменуємий «Продавець», пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, надалі іменуємий «Покупець», розмістити замовлення і здійснити покупку товарів, зображення яких розміщені на сайті www.makki.com.ua

Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання (у відповідності зі ст. ст. 633, 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупцем з Товаром

1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), що виконує акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

1.3. Продавець здійснює роздрібний продаж товарів для скрапбукінгу, творчості, хобі та рукоділля через інтернет-магазин www.makki.com.ua

1.4. В рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідно певного артикулу) товарної позиції.

1.5. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

1.6. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та погоджується з його умовами, а також Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладенням цього Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

2.1. Для оформлення замовлення Покупець проходить автоматичну реєстрацію на Сайті або оформляє замовлення без реєстрації.

2.2. Покупець здійснює замовлення товарів по каталогу на Сайті і відправляє його Продавцю.

2.3. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, точну та повну адресу доставки, а так само, якщо це необхідно, погодити з Продавцем бажаний день доставки.

2.5. Покупець зобов'язується забрати замовлення в офісі транспортної компанії у певний час за вказаною адресою доставки.

2.6. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, понесені ним на доставку товару в місто Покупця, а також транспортні вітрати при поверненні товару у місто Продавця за тарифами кур'єрської служби.

2.7. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині, протягом двох наступних робочих днів з дати оформлення замовлення в розмірі 100% передоплати.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та/або електронною поштою, погоджує, якщо необхідно, додаткові характеристики, комплектації товарів і їх вартість.

3.2. Продавець зобов'язується поставити товар у відповідності з отриманим замовленням, у кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.

3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду товарів, їх зразкам в каталозі. Заявлені на Сайті характеристики і зовнішній вигляд товару можуть незначно відрізнятися від зразка.

3.4. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

4. ДОСТАВКА

4.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України, а також за кордон.

4.2. Продавець докладе всі зусилля для дотримання термінів доставки, погоджених з Покупцем. Тим не менш, затримки в доставці зважаючи на можливі непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.3. Вартість доставки товарів по території України та за кордон сплачується Покупцем згідно тарифів кур'єрських компаній.

4.4. При отриманні замовлення на пошті чи від кур'єра Покупець повинен перевірити посилку. Якщо після розкриття виявлено нестачу, підміна або пошкодження товару, то Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцеві будь-яким доступним способом. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

5.1. Точна вартість товарів, зазначена в каталозі на Сайті.

5.2. Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

6.1. Покупець може повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту доставки замовлення. 

6.2. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також за наявності документа, що підтверджує покупку даного товару у Продавця.

6.3. Вартість повернення кур'єрськими компаніями оплачує покупець. 

6.4. Не підлягають обміну (поверненню) товари належної якості, перелік яких затверджено постановою КМУ від 19.03.94 р. № 172.

6.5. У разі виявлення браку, Покупець зобов'язується поставити до відома про це Продавця у термін 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту товар передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість товару.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

7.2. Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, не може бути передана для ознайомлення та/або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації та випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство та/або органів влади з дотриманням законної процедури, або якщо це пов'язано з доставкою замовлення Покупця (наприклад, передача Ваших данних службі доставки)

7.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.

7.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Усі виникаючі суперечки, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди спір буде переданий на розгляд в судовий орган у відповідності з чинним законодавством України.

8. СТРОК ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ

8.1. Цей договір набирає чинності з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.